Oprawa prac i bindowanie

Oprawa prac

i bindowanie

Bindowanie czyli oprawa dokumentów, "luźnych" kartek jest to proces wykończenia końcowego poprzez spięcie i nałożenie okładek różnymi metodami. Oferujemy różnego typu oprawę: bindowanie, termo bindowanie, listwa wsuwana, listwa zaciskowa, bindowanie kanałowe twarde. Posiadamy nowoczesny sprzęt i pełną paletę opraw wykończeniowych, dzięki którym Państwa dokumenty będą nie tylko właściwie i trwale zabezpieczone, ale również estetyczne. Oprawa prac stanowi ważny element naszej oferty. Oprawy w miarę możliwoci wykonujemy na miejscu. Czas trwania usługi wynosi ok. 5-10 minut i jest uzależniony od liczby oczekujących klientów.
Bindowanie i oprawa prac Cena
bindowanie do 50 kartek 4,00 zł
bindowanie do 110 kartek 5,00 zł
bindowanie do 200 kartek 6,00 zł
bindowanie do 270 kartek 6,50 zł
bindowanie do 350 kartek 7,50 zł
bindowanie do 500 stron 9,00 zł
bindowanie A3 (po krótszym boku) dopłata 2,00 zł
oprawa miękka klejona (termobindowanie) do 75 kartek 5,00 zł
oprawa miękka klejona (termobindowanie) pow. 75 kartek 6,00 zł
Grzbiet wsuwany + okładki do 30 kartek 3,50 zł
Grzbiet wsuwany + okładki do 60 kartek 4,00 zł
Grzbiet wsuwany + okładki do 80 kartek 4,80 zł
Grzbiet wsuwany + okładki do 100 kartek 5,30 zł
Grzbiet wsuwany + okładki do 180 kartek 6,00 zł
oprawa twarda kanałowa (prace dyplomowe) 12,00 zł
oprawa miękka kanałowa C-BIND (prace dyplomowe) 8,00 zł
Spirala drutowa do 80 kartek 6,00 zł
Spirala drutowa do 120 kartek 7,00 zł

Bindowanie plastikowe

Bindowanie plastikowe
Pozwala złączyć luźne kartki w jedną całość za pomocą plastikowych grzbietów. W naszym punkcie usługowym oprawisz dokumenty aż do 420 kartek, w formacie A5, A4 i A3. Oprawa dla formatu A3 wykonywana jest po krótszym boku.
Oprawiamy następujące dokumenty:
-zeszyty,
-książki,
-prezentacje,
-materiały szkoleniowe i konferencyjne,
-dokumenty techniczne
Oprawa obejmuje grzbiet plastikowy, folię przezroczystą oraz karton błyszczący.

Bindowanie spiralne

Bindowanie spiralne
Spirala plastikowa, polega na wkręceniu sprężyny w wycięte wcześniej otwory. Materiał zbindowany można obracać o 360 stopni. Tą metodą bindujemy do 500-set kartek. Jest to najpopularniejsza metoda oprawy w naszym punkcie. Swoją prostotą i wyglądem zachwyci każdego. Oprawa obejmuje grzbiet plastikowy, folię przezroczystą oraz karton błyszczący. Oprawa dla formatu A3 wykonywana jest po krótszym boku
Oprawiamy następujące dokumenty:
-zeszyty,
-książki,
-prezentacje,
-materiały szkoleniowe i konferencyjne,
-dokumenty techniczne

Bindowanie listwą nasuwaną

Bindowanie listwą nasuwaną
Bindowanie listwą nasuwaną jest jednym z najszybszych i prostych bindowań. Okładka przeźroczysta z przodu z tyłu karton, całość oprawiamy grzbietem wsuwanym. Dzięki tej metodzie, mogą Państwo w każdym momencie wymienić kartki. Oprawa obejmuje grzbiet plastikowy, folię przezroczystą oraz karton błyszczący.

Oprawy miękkie (termobindowanie)

Oprawy miękkie (termobindowanie)
Oferujemy Państwu wykonanie kartonowej oprawy miękkiej, klejonej, z przodem przezroczystyą bezbarwną folią PCV i białym, błyszczącym kartonowym tyłem oraz grzbietem. W okładkach nie ma żadnych elementów metalowych. Innym określenie termobindowania to oprawa termiczna, bindowanie termiczne, termozgrzewanie. Termobindowanie stosuje się do:
-oprawy pracy licencjackiej
-oprawy pracy magisterskiej
-oprawy pracy dyplomowej
-oprawy pracy inżynierskiej
-oprawy innych dokumentów np. prac zaliczeniowych, materiałów reklamowych, instrukcji, ofert
Dzięki tej metodzie, możemy oprawić nawet 200 kartek w formacie A4, po dłuższym boku. Termobindowanie wykonujemy od ręki. Czas oczekiwania 5 – 15 minut.

Oprawa twarda

Oprawa twarda
Oprawa bardzo popularna zwana inaczej oprawą kanałową, służy głównie do oprawy prac studentom. Jest to estetyczna, zaciskana oprawa typu introligatorskiego, z okładkami o fakturze płótna. Najczęściej przez nas wykonywane:
-oprawa pracy magisterskiej
-oprawa pracy dyplomowej
-oprawa pracy licencjackiej
-oprawa pracy inżynierskiej
-oprawa pracy doktorskiej lub rozprawy doktorskiej
Oprawianie prac jest wykonywane od ręki. Czas oczekiwania 3-5 minut. Rozłożenie oraz ponowne złożenie oprawy kanałowej do 150 str. koszt 2,00 zł
The gallery was not found!

Oprawa miękka - zaciskowa

OPRAWA MIĘKKA - ZACISKANA
podobnie jak oprawa twarda służy głównie do oprawy prac studentom, oprawa składa się z okładki przedniej przezroczystej oraz tylnej wykonanej z kartonu podklejonego błyszczącym laminatem.
Oprawianie prac jest wykonywane od ręki. Czas oczekiwania 3-5 minut. Rozłożenie oraz ponowne złożenie oprawy kanałowej do 150 str. koszt 2,00 zł

Bindownice drutowe

Oprawa drutowa
Oprawa umożliwia stworzenie bardzo estetycznej oprawy. Oprawa w grzbiet drutowy znajdzie doskonałe zastosowanie w oprawie kalendarzy, ofert, zeszytów, kołonotatników i innych często wykorzystywanych dokumentów. Jest to doskonała trwała oprawa i nadaje Twoim dokumentom odpowiednią osobowość