Topper na tort

Topper na tort

napis na ciasto

Dekoracja tortu weselnego dla młodej Pary jest jedą z najważniejszych ozdób. Topper powinien współgrać ze stylizacją wypieku oraz wyróżniać się na tle ciasta. Mamy różne rodzaje dekoracji na praktyczne każdą większą uroczystość. Dzięki ozdobie, wypiek uzyska wyjątkowy i elegancki wygląd. To na pewno doceni każdy zaproszony gość. Każdy tort nabierze indywidualnego charakteru i elegancji.Umożliwiamy dobór toppera do charakteru przyjęcia. Toppery są oczyszczone od przypaleń (to nas odróżnia od konkurencji), dzięki temu dostają Państwo czysty topper drewniany ze sklejki 3mm, pozostają jedynie brązowe brzegi spowodowane obróbką laserową.
Zdjęcie Nazwa Cena Opis
1 Topper na tort Lublin cake topper Topper na tort Chrzest Święty 15 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny, świetnie prezentuje się na uroczystości. Rozmiar to ok 19cm x 10cm(bez nóżek)(zależy od długości imienia)
2 Topper na tort Lublin cake topper Topper na tort Chrzest Święty z wygrawerowaną datą na serduszku 25 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny, świetnie prezentuje się na uroczystości. Dodatkowy grawer, przypomina po latach piękne chwile. Rozmiar to ok 21cm x 18cm(bez nóżek)(zależy od długości imienia)
3 Topper na tort Lublin Topper na tort Chrzest Święty 25 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny, świetnie prezentuje się na uroczystości. Bardzo ładny i czytelny topper, pięknie wygląda na każdym toecie. Rozmiar to ok 22cm x 18cm(bez nóżek)(zależy od długości imienia)
4 Topper na tort Lublin Topper na tort urodzinowy 15 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny, świetnie prezentuje się na uroczystości. Bardzo ładny i czytelny topper, pięknie wygląda. Świetnie pasuje na pierwsze urodziny dziecka, jak również na osiemnastkę. Rozmiar to ok 19cm x 10cm(bez nóżek)(zależy od długości imienia)
5 Topper na tort komunia święta Lublin Topper na tort komunijny 28 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Bardzo ładny topper, pięknie wygląda na torcie komunijnym. Idealny na uroczystość pierwszej komunii świętej. Rozmiar to ok 25cm x 18cm(bez nóżek)(zależy od długości imienia)
6 Topper na tort komunia święta Lublin Topper na tort komunijny 30 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Bardzo ładny topper, pięknie wygląda na torcie komunijnym. Idealny na uroczystość pierwszej komunii świętej. Rozmiar to ok 25cm x 18cm(bez nóżek)(zależy od długości imienia)
7 Topper na tort komunia święta Lublin Topper na tort miłość jest słodka GRAWER 18 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Bardzo oryginalny topper na tort ślubny, świetnie wygląda, idealna pamiątka do doniczki na półkę. Można wygrawerować datę uroczystości lub po prostu imiona młodej pary. Rozmiar to ok 17cm x 13cm(bez nóżek)
8 Topper na tort komunia święta Lublin Topper na tort PAŃSTWO MŁODZI 28 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Duży i widoczny z daleka topper na uroczystość weselną, pięknie wygląda, duży czytelny tekst, idealnie komponuje się z uroczystością ślubną. Rozmiar to ok 28cm x 13cm(bez nóżek)(zależy od długości nazwiska)
9 Topper na tort ażurowe serce Lublin Topper na tort AŻUROWE SERCE 29 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Bardzo śliczna dekoracja tortu weselnego, pięknie wygląda, bardzo polecany młodym. Ażurowe serce łączące imiona może mieć piękną symbolikę. Rozmiar to ok 24cm x 25cm (bez nóżek)(zależy od długości imion)
10 Topper na tort NIESKOŃCZONOŚĆ Lublin Topper na tort NIESKOŃCZONOŚĆ 25 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Topper z symbolem nieskońcszoności ma przypominać młodym co sobie obiecali przed ołtarzem lub w urzędzie cywilnym. Można wygrawerować datę uroczystości lub miejsce. Rozmiar to ok 23cm x 26cm (bez nóżek)(zależy od długości imion)
11 Topper na tort pani i pan Lublin Topper na tort Pan i Pani 35 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Topper Pan i Pani a między tymi słowami serduszko z wygrawerowaną datą uroczystości. Jeden z największych naszych topperów, polecany na duże torty. Widoczny z daleka. Można wygrawerować datę uroczystości lub miejsce bądź imiona młodych. Rozmiar to ok 35cm x 15cm (bez nóżek)(zależy od długości nazwiska)
12 Topper na tort serca Lublin Topper na tort dwa serca 30 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Świetnie wygląda na torcie weselnym, ładnie prezentuje się w oczach zaproszonych gości. Rozmiar to ok 25cm x 18cm (zależy od długości nazwiska)
13 Topper na tort komunia święta Lublin Topper na tort miłość jest słodka 01 18 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Bardzo oryginalny topper na tort ślubny, świetnie wygląda, idealna pamiątka do doniczki na półkę. Można wygrawerować datę uroczystości lub po prostu imiona młodej pary. Rozmiar to ok 15cm x 11cm (bez nóżek)
14 Topper na tort komunia święta Lublin Topper na tort miłość jest słodka 02 18 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Bardzo oryginalny topper na tort ślubny, świetnie wygląda, idealna pamiątka do doniczki na półkę. Można wygrawerować datę uroczystości lub po prostu imiona młodej pary. Rozmiar to ok 15cm x 12cm (bez nóżek)
15 Topper na tort komunia święta Lublin Topper na tort miłość jest słodka 03 18 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Bardzo oryginalny topper na tort ślubny, świetnie wygląda, idealna pamiątka do doniczki na półkę. Można wygrawerować datę uroczystości lub po prostu imiona młodej pary. Rozmiar to ok 15cm x 12cm (bez nóżek)
16 Topper na tort komunia święta Lublin Topper na tort miłość jest słodka 04 22 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Bardzo oryginalny topper na tort ślubny, świetnie wygląda, idealna pamiątka do doniczki na półkę. Można wygrawerować datę uroczystości lub po prostu imiona młodej pary. Rozmiar to ok 20cm x 20cm (bez nóżek)
17 Topper na tort komunia święta Lublin Topper na tort miłość jest słodka 05 19 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Bardzo oryginalny topper na tort ślubny, świetnie wygląda, idealna pamiątka do doniczki na półkę. Można wygrawerować datę uroczystości lub po prostu imiona młodej pary. Rozmiar to ok 16cm x 16cm (bez nóżek)
18 Topper na tort komunia święta Lublin Topper na tort miłość jest słodka 06 19,5 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Bardzo oryginalny topper na tort ślubny, świetnie wygląda, idealna pamiątka do doniczki na półkę. Można wygrawerować datę uroczystości lub po prostu imiona młodej pary. Rozmiar bez nóżek ok 16,5 cm szerokości na ok 14 cm wysokości.
19 Topper na tort najlepsze dopiero przed nami Topper Najlepsze dopiero przed nami 23 zł Drewniany topper informujący o przyszłości świeżo upieczonych małżonków. Bardzo popularny topper w naszym zestawieniu. Istnieje możliwosć graweru na serduszku. Rozmiar bez nóżek ok 21 cm szerokości na 14,7 cm wysokości.
20 Topper na tort na zawsze razem Topper Najlepsze dopiero przed nami 25 zł Topper z grawerem idealny dla młodej pary. Pięknie prezentuje się na torcie. Rozmiar bez nóżek ok 20 cm szerokości na 13,0 cm wysokości.
21 Topper Państwo Topper Państwo i nazwisko 28 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Duży i widoczny z daleka topper na uroczystość weselną, pięknie wygląda, duży czytelny tekst, idealnie komponuje się z uroczystością ślubną. Wymiar toppera to 24 cm szerokości na 9 cm wysokości(wysokość może różnic się w zależności od długości nazwiska), nóżka ok 10 cm, odległość między nóżkami standardowo 10 cm)
22 Topper na tort rocznica ślubu Lublin Topper na tort rocznica ślubu 25 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Topper na każdą rocznicę ślubu, nie tylko tą pełną. Wycięte imiona małrzeństwa oraz wygrawerowana ilość spędzonych razem lat nadaje odpowiedniego charakteru. Rozmiar to ok 20cm x 17cm (bez nóżek)(zależy od długości imion)
23 Topper na tort rocznica ślubu Lublin Topper na tort rocznica ślubu 18 zł Drewniany topper na ciasto, kolor naturalny. Topper na każdą rocznicę ślubu, nie tylko tą pełną. Wycięta zostaje liczba oraz napis "lat razem" Rozmiar to ok 16cm x 12cm (bez nóżek)(zależy od liczby)
Liczba może być dowolna