Wydruk pracy dyplomowej lublin

Wydruk pracy dyplomowej lublin

Wieloletnia praca każdego studenta musi pozostawić po sobie jakiś ślad, jaką jest pisaninie pracy dyplomowej. To wartościowe dzieło i czas jaki włożyłeś, wymaga odpowiedniej prezentacji. Oferujemy usługę wydruku oraz oprawa prac dyplomowych, licencjackich, inżynierskich, magisterskich i doktorskich. Wystarczy, że prześlesz nam gotową pracę a my zajmiemy się jej wydrukiem oraz odpowiednią oprawą. Pamiętaj aby plik zapisać w formacie PDF.

Zajmujemy się wydrukiem materiałów czarno-białych oraz kolorowych. Praca oprawiana jest w miękką lub sztywną okładkę, na którym jest napis “Praca dyplomowa”, “Praca licencjacka” lub “Praca magisterska” itd. pozłacany i wytłoczony. Twarda oprawa to najlepszy sposób na zabezpieczenie Twojej pracy. Dobieramy ją indywidualnie, w zależności od ilości stron. Całość prezentuje się estetycznie i profesjonalnie. Ceny wydruków są korzystne a czas realizacji zamówienia wynosi do 24H od akceptacji przez Państwa wyceny.

7 Komentarze

 1. Beata Nowosad pisze:

  Drukowałam dzisiaj, jestem bardzo zadowolona 🙂 Pracownik poprawił mi plik i złożył prawidłowo do druku. Polecam serdecznie!!

 2. Michał Mączka pisze:

  Drukowałam i oprawiałam u nich swoją pracę dyplomową. Pomogli mi z marginesami lustrzanymi i doradzili oprawę. Zawsze można liczyć na fachową i profesjonalną pomoc z ich strony. Polecam gorąco

 3. Paulina Girucka pisze:

  Pracownik godny zaufania, pomógł mi z marginesami, z ułożeniem stron mojej pracy dyplomowej. Pomimo dużego ruchu zostałam obsłużona między czasie. Bardzo cierpliwy i dobry pracownik!! Dostałam nawet zniżkę za wydruk.

 4. Daniel pisze:

  jak najbardziej polecam. Pracownik pomógł mi z marginesami i usunięciem numeru strony oraz zrobieniem pliku PDF.

 5. WojtasxxD pisze:

  Szybko tanio i bez kantowania klienta

 6. Paulina pisze:

  Polecam. Tanio i szybko wykonane

 7. Ewelina pisze:

  Szybko, tanio i od ręki. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*